Sławomir Pawlik

Jestem praktykiem biznesu, doradcą, trenerem, coachem, mentorem z 25 letnim doświadczeniem i praktyką biznesową. Od kilku lat prowadzę sesje coachingowe i mentoringowe z top managerami, prezesami, właścicielami firm. Prowadzę sesje oddechowe i pomagam w przezwyciężaniu kryzysów.

Interesują mnie efekty, Twoje efekty. Wyrażam się poprzez działanie, kwestionuję zastane sytuacje, zmieniam perspektywę wszystko to w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje realne wyzwania tu i teraz w pracy, w życiu, w relacjach. Do zmiany / do rozwoju podchodzę holistycznie ponieważ uważam, że zmiana w pewnym aspekcie oznacza że stajemy się lepsi/fajniejsi w pozostałych wymiarach życia.

Towarzyszę w procesie zmiany, wskazuje na możliwe kierunki. Staram się sprawić, że droga dojścia do celu była przygodą, frajdą, wyzwaniem, wysiłkiem który warto podjąć. Z radością i z zaangażowaniem. Prace coachingową opieram na zasadzie 3StoPRO: 100% zaufania, 100% szczerości i 100% zaangażowania.

WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE: Studia magisterskie: Politologia, marketing polityczny – Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu (obecnie Collegium da Vinci), studia podyplomowe: Negocjacje i Mediacje – Collegium da Vinci, studia podyplomowe/ alternatywny program MBA – MANAGEMENT (Zarządzanie: projektami, ludźmi i przedsiębiorstwem) ICAN Institute (Harvard Business Rewiev Polska), studia podyplomowe/ alternatywny program MBA – Strategic Leadership Academy (Strategiczne zarządzanie i przywództwo) ICAN Institute (Harvard Business Rewiev Polska).

Zamów coaching

Coaching życiowy

Coaching kryzysowy

Coaching menedżerski (przywództwo)

Coaching biznesowy

Coaching dla top menedżerów (executive)