Alicja Daros

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu” – George  Addair

Jestem coachem, trenerem i facylitatorem. Od ponad 15 lat zajmuję się rozwojem pracowników wspierając ich w poszukiwaniu wiedzy, nowych umiejętności i rozwoju kompetencji. Jako doświadczony menedżer wiem z czym na co dzień borykają się liderzy zespołów. Dlatego też specjalizuję się we wspieraniu liderów w zarządzaniu zespołem, zarządzaniu różnorodnością w zespole. Uważam, że każdy człowiek podlega procesowi ciągłego rozwoju. Jako coach w każdym staram się dostrzec i wyłowić potencjał do jego osobistego rozwoju. W coachingu fascynuje mnie możliwość wspierania ludzi w kreowaniu ich własnego rozwoju. Uważnie słucham o ich planach na nowe. Patrzę z dumą, gdy podejmują konkretne działania i zbliżają się do osiągnięcia celu. To właśnie oznaki postępu u innych są dla mnie źródłem satysfakcji i spełnienia jako coach.

WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE: studia podyplomowe Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem zawodowym w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim kierunek Politologia. Jestem dyplomowanym coachem oraz trenerem Grupy SET.

Trener Biznesu – Akademia SET® – Grupa SET; Trening Interpersonalny – Akademia SET® – Grupa SET; Szkoła Coachów Akademi SET® – Grupa SET; Szkoła Facylitacji – Pathways; Flipowanie – Gabrysia Borowczyk; Asesor Metody AC/DC – IBD Business School; Prezentacje o dużej sile oddziaływania metodą Dale Carnegie – Dale Carnegie; 7 nawyków skutecznego działania® licencjonowane warsztaty Franklin Covey; Studia podyplomowe: Psychologia zarządzania rozwojem zawodowym – szkolenia w organizacjach SWPS.

„Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu” – George  Addair

Zamów coaching

Coaching biznesowy

Coaching kariery

Coaching menedżerski (przywództwo)

Coaching życiowy